Niania na pełen etat z angielskim / Warszawa Mokotów / PILNE!

Prowork.PL

Mokotów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polsko-słowacka rodzina w Warszawie/Mokotów zatrudni doświadczoną nianię z dobrym angielskim do opieki nad rocznym dzieckiem. Praca od listopada 2017 na pełny etat ok. 45 godz. tyg. od pon. do pt. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family living in Warsaw is looking for an experienced nanny in Warsaw Mokotów from November 2017.

Rodzina polsko-słowacka mieszkająca na Mokotowie poszukuje doświadczonej opiekunki do opieki nad rocznym dzieckiem. Rodzina potrzebuje niani na pełen etat ok. 45 godz, tyg.. Do obowiązków niani należeć będzie samodzielna opieka nad dzieckiem, przygotowywanie posiłków, gry, zabawy, spacery, mówienie do dziecka w j. angielskim. Wymagane aby niania znała dobrze j. angielski. Praca od listopada 2017.

Wymagania

Niania powinna mieć dobre doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Mile widziana osoba po filologii angielskiej lub posiadająca certyfikat znajomości angielskiego na poziomie zaawansowanym
Wymagana dobra znajomość angielskiego
Mile widziane kandydatki, które wcześniej pracowały jako au pair w Anglii lub USA

Warunki
wynagrodzenie - rodzina oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania w Warszawie prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne