Niania na pełen etat / expat family / Wilanów / styczeń 2018

Prowork.PL

Wilanów / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy/Wilanów poszukuje niani na pełen etat do opieki nad 3 dzieci w wieku 1, 3 i 5 lat. Praca na pełen etat ok. 40 godz. tyg. Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny w Warszawie - Wilanów prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie.

Rodzina expatów przeprowadzająca się do Warszawy poszukuje doświadczonej niani do opieki nad 3 dzieci w wieku 1, 3 i 5 lat. Do obowiązków niani należeć będzie samodzielna opieka nad dziećmi, odbieranie dzieci ze szkoły, przygotowanie posiłków dla dzieci, gry, zabawy, przygotowanie dzieci do snu itp. Praca od stycznia 2018. Rodzina rozważa również zatrudnienie niani z zamieszkaniem/live-in nanny.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA lub innych krajach
Komunikatywna znajomość angielskiego
Referencje od poprzednich rodzin
Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania od stycznia 2018

Warunki
Wynagrodzenie - rodzina oferuje b. atrakcyjne wynagrodzenie
Praca na pełen etat 40 godz. tyg. pon.-pt.
Kontrakt min. 2 lata

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter w Warszawie prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne