NGK Ceramics - Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Miejsce pracy: GLIWICE

Dlaczego warto aplikować:

• Wynagrodzenie zasadnicze 3400zł brutto (z dodatkiem zmianowym to 3600zł brutto)
• Realna do osiągnięcia premia
Bezpłatny dojazd pracowniczy:
 do Gliwic: z Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich, Świętochłowic, Gliwic
 do Dąbrowy Górniczej: z Sosnowca, Będzina, Zawiercia, Poręby, Ząbkowic, Dąbrowy Górniczej
Umowa o pracę
• Możliwość długofalowej współpracy
• Praca od zaraz tylko 15-16 dni w miesiącu
Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia -Biuro Manpower na terenie zakładu
Nagrody okazjonalne (np. świąteczna, absencyjna)
• Dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów pracowniczych Manpower Premium

Czego oczekujemy?

• Doświadczenia w pracy na produkcji, magazynie lub innych pracach fizycznych
Wykształcenia min. zawodowego
• Dokładności i sumienności przy wykonywaniu obowiązków
• Umiejętności pracy w zespole
Dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym 2-zmianowym po 12 h (07.00-19.00 i 19.00- 07.00)

Jakie będą zadania?

• Praca na linii produkcyjnej
• Obsługa maszyn
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Zainteresowany? Aplikuj lub wyślij sms o treści PRACANGK pod numer 668 341 729

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials