New Business Specialist

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz nadzór nad wykonaniem usług z zachowaniem najwyższych standardów firmy.

Informacje o kliencie

Pracodawca jest międzynarodową firmą działającą w Europie, Azji oraz Ameryce.

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych firm na terenie południowo-zachodniej Polski
  • Prowadzenie spotkań z klientami (online oraz f2f)
  • Bieżąca obsługa klientów i nadzór nad wykonaniem usługi
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Udział w eventach branżowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja)
  • Praca w biurze w centrum Wrocławia
  • Home office
  • Atrakcyjny system benefitowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer i telefon służbowy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page