New Business Manager

Royal Brand

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy skutecznego i energicznego New Business Managera z doświadczeniem w pozyskiwaniu Klientów biznesowych we współpracy z agencją PR, reklamową lub marketingową (ewentualnie wydawnictwem). Zależy nam na pewnych siebie osobach, które potrafią nawiązać szybko dobry kontakt zarówno przez telefon, jak i w kontakcie bezpośrednim.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi Klientami agencji
  • Tworzenie i prezentowanie dedykowanych ofert biznesowych
  • Zarządzanie i tworzenie baz Klientów
  • Stała współpraca z zespołem Specjalistów PR i grafików przy tworzeniu ofert
  • Udział w spotkaniach handlowych oraz samodzielne wyjazdy i prezentowanie ofert
  • Doradztwo dla Klientów w zakresie doboru narzędzi marketingowych i PR

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zmotywowanym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i system prowizyjny (automatyczy i zależny od realnych wyników)
  • pracę w prestiżowym biurze w centrum miasta
  • autonomię managerską
  • służbowy laptop i smartfon
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • kartę Multisport

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów biznesowych (w agencji PR, agencji interaktywnej, agencji marketingowej, agencji reklamowej, domu mediowym, dziale marketingu dużej firmy lub wydawnictwie)
  • umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu telefonicznego i bezpośredniego
  • zdolność budowania trwałych relacji z Klientami
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • umiejętność tworzenia prezentacji
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media