Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna Fine Art Media poszukuje osób do pracy na stanowisku:

New Business Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FAM/WW/006/2017

W ramach tego stanowiska oferujemy:
• pracę w fajnym zespole w stabilnej agencji obsługującej czołowych klientów na rynku
• wsparcie merytoryczne zespołu ekspertów z poszczególnych dziedzin
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy (szkolenia z zakresu marketingu on-line)
• dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjazną atmosferę, w której szanujemy swoją pracę, czas i siebie nawzajem
• dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w zakresie współpracy B2B na podobnym stanowisku
• bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu marketingu online (ze szczególnym uwzględnieniem SEM, social media, content marketingu)
• zaangażowania w pracę oraz determinacji przy realizacji założonych celów
• wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych
• dużej elastyczności oraz otwartości na potrzeby klienta
• umiejętności negocjacyjnych
• samodzielności w zakresie efektywnego organizowania pracy własnej

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą:
• stała rozbudowa portfela klientów agencji
• utrzymywanie relacji z klientami na jak najwyższym poziomie
• koordynacja procesów towarzyszących wdrażaniu kampanii
• stałe podnoszenie własnych kompetencji w zakresie oferowanych przez agencję usług

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego na adres: kariera[at]fineartmedia[dot]pl.

Do CV wraz z listem motywacyjnym prosimy dołączyć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Fine Performance Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management