New Business Manager

Wellnet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa poszukuje do swojego zespołu:

NEW BUSINESS MANAGERA

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój obecnych
  • reprezentowanie agencji i budowanie relacji biznesowych
  • analiza rynku i tworzenie planów rozwoju agencji

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wiedzy marketingowej oraz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w dziale handlowym / obsługi Klienta
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych popartych osiągnięciami
  • umiejętności prezentacji, komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dużej samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego swobodnej w mowie i piśmie

W zamian oferujemy:

  • pełen pakiet narzędzi pracy
  • swobodę w działaniu
  • pracę w szybko rozwijającej się agencji reklamowej
  • możliwości rozwoju
  • pracę w siedzibie agencji w Poznaniu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (w tytule: rekrutacja NEW BUSINESS)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

WELLNET Sp. z o.o.
Agencja reklamowa - full service

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta