New Business Manager

F.H. Lotar 1 Sp. J.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy na rynku 20 lat, zajmujemy się produkcją mebli do segmentu retail. Obsługujemy wiodące marki, mamy doświadczony zespół, nie boimy się wyzwań.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: New Business Manager

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z już pozyskanymi klientami. Otrzyma wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie w postaci szkoleń i mentoringu, zaś realizacja celów zapewni jej atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Jeżeli:
- posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży B2B,
- znasz techniki sprzedaży i negocjacji,
- potrafisz nawiązywać i podtrzymywać relacje biznesowe,
- jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
- posiadasz prawo jazdy kat. B i otwartość na wyjazdy służbowe,
- cechujesz się wysokim poziomem kultury osobistej,
- jesteś wytrwały w dążeniu do celu
oraz masz motywację do ciągłego rozwoju, to jesteś kandydatem, którego poszukujemy. Prześlij do nas swoje CV, aby wziąć udział w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi