New Business Manager/Business Development Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

• Będziesz odpowiedzialny za proces pozyskiwania nowych klientów, dosprzedaży
• Będzie pracował w oparciu o target roczny
• Realizacja kampanii marketingowych dla klientów
• Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
• Budowanie własnego portfela klientów i długotrwałych relacji biznesowych
• Stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

• Doświadczenie w realizacji sprzedaży dla struktur HR
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami,
• Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

• Umowę B2B
• Pełne wsparcie techniczne do wykonywania spotkań z Klientami
• Możliwość pracy z najlepszymi osobami w branży digital marketingu
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• System prowizyjny
• Szkolenia sprzedażowe i wdrożeniowe
• Kartę Mulisport

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials