New Business Manager - agencja reklamowa

Epic Dreams

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- pozyskiwanie nowych klientów i przetargów,
- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
- przygotowywanie ofert i prezentacji
- śledzenie najnowszych trendów w marketingu internetowym.

Wymagania

- umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
- łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji,
- znajomość branży reklamowej (mile widziane doświadczenie w dziedzinie interaktywnej)
- łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych,
- doskonała organizacja czasu i systematyczność działania,
- wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
- samodzielność i zaangażowanie,
- realizacja założonych planów sprzedażowych.

Jeśli jesteś śmiałą osobą z pasja do sprzedaży i nie boisz się wyzwań, aplikuj.

Prezentacja firmy

Epic Dreams to agencja reklamowa, która zakochała się w designie. Dbamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi