New Business Manager/ Account Manager

Fast Cut Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum roczne lub dwuletnie doświadczenie na podobnych stanowiskach,
  • znajomość podstawowych technik sprzedaży i prowadzenia prezentacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • delegowanie zadań oraz nadzór nad innymi działami Agencji.
  • umiejętność projektowania ofert w PPT i ich przedstawiania
  • kreatywność i inicjatywa,
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość rynku internetowego, nowych technologii, mediów i reklamy online,
  • znajomość narzędzi z zakresu: ATL, BTL, Digital Marketingu, Social Media, PR,
  • doświadczenie we współpracy z klientami z branży farmaceutycznej lub developerskiej
  • prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji, sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych,
  • segmentacja klientów, analiza konkurencji, analiza rynku,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko i możliwości awansu,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dołącz do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dobrze zaplanowana kampania jest jak garnitur szyty na miarę, ide... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting