Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

New Business Development Manager

Polska, mazowieckie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1111232

Twoja następna firma
Wyłączny dystrybutor światowych liderów rozwiązań klasy APM, DPM, oraz NPMD (Application Performance Management; Data Position Measurement; Network Performance Monitoring and Diagnostics) w Polsce. Zespół ekspertów zajmujących się implementacją i wdrożeniami rozwiązań z obszaru Cyfrowej Transformacji Biznesu.

Twoje następne stanowisko
Samodzielna rola, umieszczona w strukturze firmy bezpośrednio pod Prezesem, z odpowiedzialnością za budowanie nowego biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B. Sprzedaż produktów informatycznych oraz usług znajdujących się w ofercie firmy oraz opiekę posprzedażną. W zakres odpowiedzialności wchodzi też bieżąca współpraca z Vendorami przy akcjach marketingowych i sprzedażowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Oczekiwane jest minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu aktywnych działań sprzedażowych w obszarze B2B, najlepiej w branży IT. Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej IT), lub ekonomiczne. Znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym rozumienie tekstu oraz swobodną komunikację i posiadanie aktywnego prawa jazdy kategorii B.
Ponadto, wymagana jest ogólna wiedza z obszaru IT oraz pozytywne nastawienie do nowych technologii. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i prezentacyjne.
Bardzo mile widzianymi cechami są: umiejętność pracy w zespole, otwartość, kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.

Co zyskujesz?
Możliwość pracy w wąskim gronie ekspertów, przy realizacji dużych projektów z obszaru IT. Doświadczenie w pracy z największymi firmami w swoich branżach. Samodzielną i rozwijającą pracę w dogodnym dla Ciebie miejscu, z możliwością korzystania z biur w dogodnej lokalizacji. Szkolenia zagraniczne. Elastyczną formę zatrudnienia oraz progresywny system premiowy. Możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu sprzedaży, a w dalszej perspektywie Członka Zarządu Spółki.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy