New Business Development Manager (Technolog / Handlowiec)

SPRING PROFESSIONAL

00-844 Warszawa, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dominującej w branży dodatków spożywczych dedykowanych głównie do branży mięsnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

New Business  Development Manager (Technolog / Handlowiec)

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami w branży mięsnej na terenie całej Polski;
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, również w sektorach: rybnym, mleczarskim, garmażeryjnym;
  • Analiza potrzeb klientów oraz rekomendowanie adekwatnych rozwiązań;
  • Rozwój sprzedaży oraz przygotowywanie i wdrażanie strategii rozwoju u kluczowych klientów;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji;
  • Odpowiedzialność za próby technologiczne u klientów;
  • Monitorowanie rynku, konkurencji, trendów konsumenckich;
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym.

 Wymagania:

  • Mile widziane ukończone studia wyższe z zakresu Technologii Żywności;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami;
  • Znajomość specyfiki branży spożywczej (zwłaszcza branży mięsnej, mile widziane - rybnej, mleczarskiej, piekarniczej, garmażerynej);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Postawa proaktywna;
  • Podejście kreatywne;
  • Zdolność identyfikowania nowych możliwości rozwoju;
  • Umiejętności analityczne;
  • Rzetelność, uczciwość;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Otwartość na nawiązanie współpracy w ramach umowy cywilnoprawnej.