Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Pozyskiwanie i obsługa klienta, czyli:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i odpowiadanie na spływające zapytania ofertowe,
  • przygotowanie i prezentacja ofert działań e-marketingowych,
  • negocjowanie warunków umów i pomoc w ich redagowaniu,
  • cross-selling – oferowanie nowych usług dotychczasowym klientom,
  • reprezentowanie firmy podczas eventów branżowych
  • bieżący kontakt i wzmacnianie relacji z klientami.

Co oferujemy w zamian?

  • pracę w stabilnej firmie o ogólnopolskim zasięgu w ramach UoP/B2B, z miejscem wykonywania zadań w Poznaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premii
  • atrakcyjny pakiet benefitów: kartę na zajęcia sportowe Multisport/Benefit, prywatną opiekę medyczną,
  • komplet niezbędnych dla Ciebie profesjonalnych narzędzi pracy,
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych (konferencje, szkolenia),
  • świetną atmosferę, otwartość na nowe pomysły i ciekawe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania

  • posiadanie wiedzy z zakresu SEO i SEM, którą będziesz w stanie wykorzystać w codziennej pracy,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (w agencji SEO/SEM lub sprzedaży usług internetowych),
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w pracy w agencji e-marketingowej lub pokrewnej

Prezentacja firmy

Rocket Media to posiadająca kilkuletnie doświadczenie agencja, sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce