new business and executive account

Czwarta Fala Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby znającej rynek marketingowy, dyspozycyjnej, potrafiącej nawiązać kontakt, kompetentnej w dziedzinie kreacji tradycyjnej, wirtualnej oraz POS, której głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów dla agencji kreatywnej oraz praca z obecnymi klientami.

Wymagania

Doświadczenie na rynku marketingowym, umiejętność pracy w zespole i z zespołem, prawo jazdy, wyższe wykształcenie, najlepiej kierunkowe.
Ważna jest umiejętność nawiązywania relacji z potencjalnym klientem, umiejętność analizowania branż dla agencji strategicznych i budowania pozycji.

Prezentacja firmy

Nowoczesna agencja kreatywno – interaktywna zbudowana na zasadzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media