Opis stanowiska pracy

Ze względu na intensywny rozwój placówki, centrum psychoterapii i neuroterapii STER , zajmujące się dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami, poszukuje neurologopedy do prowadzenia terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi lub deficytami funkcjonalnym.

Oferujemy pracę w wielodyscyplinarnym zespole, duże możliwości rozwojowe oraz stabilne zatrudnienie.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, w którym opiszą państwo swój pomysł/plan na dalszy rozwój zawodowy.

Wymagania

*Preferowane ukończone studia logopedyczne lub psychologiczne.
*Przynajmniej dwuletnia, aktywna praktyka w obszarze zaburzeń rozwojowych, szczególnie z osobami z ASD na różnych etapach rozwojowych.
*Motywacja do rozwoju i pracy w gronie neuroterapeutyczno-psychoterapeutycznym.
*Zaangażowanie i postawa nastawiona na aktywną współpracę w zespole
* Wysoka kultura zawodowa w zakresie etyki i organizacji
* Na pierwszym etapie zatrudnienia potrzebujemy od kandydata/tki dyspozycyjności 6--8h tygodniowo do sierpnia 2019, następnie 20 -30 h tygodniowo.

Prezentacja firmy

Zespół ludzi którzy poprzez swoje doświadczenie, pasję i nieustanny roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok-3lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem