Network Infrastructure Specialist

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie sprawnego działania serwisów sieciowych w wyznaczonych obszarach EMEA
  • Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej i podejmowanie koniecznego działania w przypadku awarii
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów dotyczących powierzonej infrastruktury zgodnie z przyjętymi warunkami SLA
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji
  • Odpowiadanie za wdrażanie standardów bezpieczeństwa (współpraca z Działem Bezpieczeństwa)
  • Realizowanie zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość systemów i technologii sieciowych, a w szczególności praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu:
    • projektowania i zarządzania sieciami LAN/WAN
    • technologii CISCO z zakresu rozwiązań LAN
    • rozwiązań Proxy klasy Enterprise(sprzętowych jak i aplikacyjnych)
    • zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci
    • podstawowa znajomość rozwiązań VPN, Firewall (Checkpoint , Juniper)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.