Network Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1147865

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (okolice Ronda Daszyńskiego)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80 – 100 pln/h (w zależności od doświadczenia)

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, sieciami i cyberbezpieczeństwem ta oferta jest dla Ciebie! Naszym klientem jest firma, która działa w różnych obszarach, jednym z nich jest infrastruktura sieciowa, projektują architekturę sieci i odpowiadają za cyberbezpieczeństwo, aby chronić globalnych partnerów. Będziesz częścią naszego zespołu ds. Sieci, którego misją jest ulepszanie wszystkich usług sieciowych. Będziesz także uczestniczyć w rozwiązywaniu incydentów, które mogą wystąpić w infrastrukturze, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wszystkich usług.

 Zadania:

  • Monitorowanie sieci
  • Codzienne przeglądanie logów sieci i urządzeń zabezpieczających
  • Utrzymanie konfiguracji sieci IP
  • Utrzymanie konfiguracji systemu telefonii stacjonarnej
  • Utrzymywanie narzędzi do zarządzania siecią
  • Opieka nas urządzeniami sieciowymi zainstalowanych w IDF i Data Center
  • Identyfikowanie problemów i zagrożeń związanych z usługami sieciowymi oraz proponowanie działań naprawczych
  • Planowanie, testowanie i przeprowadzanie zmian związanych z siecią IP, takich jak instalacja i konfiguracja, dostrajanie, uaktualnianie sprzętu i oprogramowania
  • Zapewnienie wsparcia drugiej linii w zakresie obsługi komunikacji IP
  • Obsługa incydentów i zgłoszeń serwisowych eskalowanych przez pierwszą linię wsparcia
  • Praca na systemie ticketowym

Wymagana znajomość:

  • Protokołów sieciowych TCP / IP
  • Znajomość budowy, działania oraz konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco
  • Doświadczenie w administracji sieciami rozległymi
  • Proaktywna postawa, duch pracy zespołowej, motywacja do działania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno techniczne, jak i nietechniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość technologii VoIP
  • Praktyczne doświadczenie w administrowaniu Cisco Unified Communication Manager oraz Cisco IOS

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Praca w międzynarodowym środowisku, codzienna komunikacja w języku angielskim
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland