HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjno-inżynieryjnej zajmującej się projektowaniem, produkcją i montażem elementów oraz urządzeń elektronicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Network EngineerMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Udział w projektach infrastruktury IT
  • Wsparcie zespołu Help Desk - 3 linia
  • Zapewnienie wsparcia dla infrastruktury IT, połączeń LAN i WAN, serwerów oraz pamięci masowej,
  • Ulepszenie i utrzymanie komponentów infrastruktury sieciowej oraz ich wymiana.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność konfiguracji i administrowania urządzeniami sieciowymi: Firewall, Router, Switches (Cisco, Sophos, Dell, itp.),
  • Mile wiedziana Wiedza w zakresie instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów Sophos UTM
  • Znajomość oprogramowania do wirtualizacji, w szczególności rozwiązania WMWare i pamięci masowej,
  • Znajomość  VPN i technologii monitorowania,
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów informatycznych,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Roczną premię,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Dofinansowanie z ZFŚS, wczasy pod gruszą, bony, karty na Święta, dofinansowanie do kolonii oraz wyprawka szkolna dla dzieci,
  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i studiów oraz świeże owoce,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Pracę przy ciekawych projektach z możliwością dofinansowania szkoleń zawodowych,
  • Współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym z kapitałem duńskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.