Network Engineer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1132730

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków, Armii Krajowej
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80-100 zł/h netto + VAT na B2B
Dostępność: ASAP
Godziny pracy: business hours
Zespół: kilkuosobowy
Podróże służbowe: mogą się pojawić, ale jeśli już to sporadycznie

Zadania:
  • Zarządzanie siecią WAN/LAN oddziałów Banku
  • Opracowywanie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa na zaporach sieciowych (Cisco, PaloAlto, Checkpoint)
  • Administrowanie infrastrukturą sieciową w Data Center opartą o urządzenia Cisco
  • Utrzymanie i rozbudowa sieci bezprzewodowych w centralach Banku (kontrolery WIFI, Access Points)
  • Monitorowanie sieci i urządzeń sieciowych
  • Przygotowanie i utrzymywanie dokumentacji oraz procedur

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu technologii sieciowych,
  • Pożądana praktyczna znajomość konfiguracji w jednej lub kilku dziedzin:
  • przełączników serii Cisco Nexus w środowisku Data Center
  • protokołów routingu dynamicznego w złożonej sieci WAN opartej o routery Cisco
  • urządzeń kontroli dostępu Cisco ISE/kontrolerów Cisco sieci bezprzewodowej/zdalny dostęp Cisco Anyconnect
  • zapór sieciowych Cisco ASA (PaloAlto/Checkpoint – dodatkowy atut)
  • Dyspozycyjność (dyżury)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland