Network Engineer with French (Inżynier Sieciowy z językiem francuskim)

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli interesuje Cię praca w firmie międzynarodowej (firma z branży energetycznej), w której wnikliwie dowiesz się, na czym polega wsparcie w rozwiązywaniu problemów sieciowych. Masz wiedzę w obszarze sieci nawet bez doświadczenia (świeży absolwent) a dodatkowo znasz lub uczysz się języka francuskiego (zrozumiesz Francuza, odpowiesz mu). Jesteś osobą dynamiczną i zdecydowaną, nie czekaj i prześlij swoje CV.

Obowiązki:

• Wsparcie użytkowników na całym świecie w rozwiązywaniu problemów sieciowych

• Analiza i dokumentowanie zgłaszanych problemów i awarii sieciowych – określenie nasilenia i wpływu zgłaszanych problemów i proces zarządzania incydentami

• Dostarczanie usług zgodnie z celami operacyjnymi zdefiniowanymi w Service Level Agreement

• Aktywne monitorowanie infrastruktury sieciowej

• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji w narzędziu do zarządzania usługami

• Zastosowanie technologii zdalnego wsparcia i udostępniania pulpitu

• Obsługa i rozwiązywanie różnego rodzaju problemów związanych z siecią WAN/LAN

• Praca w trybie 24/7

Nasz Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Dogodną lokalizację biura w Warszawie

• Program bonusowy

• Bezpłatną opiekę medyczną

• Bezpłatne ubezpieczenie NNW ważne na cały świat i 24 godziny na dobę

• Dopłatę do nauki języka angielskiego

• Możliwość doszkalania się i robienia certyfikatów

• Dopłatę do różnych form aktywności fizycznej

• Program rabatowy na wybrane produkty

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i języka francuskiego (na poziomie min. B2)

• Absolwenci lub studenci trzeciego roku informatyki/telekomunikacji (preferowany profil sieci komputerowe)

• Doświadczenie na stanowisku wsparcia IT - mile widziane

• Kompleksowe zrozumienie technologii IT ze szczególnym naciskiem na sieci IP

• Praca w systemie zmianowym 24/7

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems