Network Engineer_Praca zdalna

Talent Hills

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest jeden z globalnych liderów sektora consulting'u IT o kapitale amerykańskim. W związku z dynamicznym rozwojem struktur globalnych do zespołu odpowiedzialnego za implementacje, upgrade’y oraz transformacje infrastruktury sieciowej w nowo-przejmowanych jednostkach biznesowych dla naszego Klienta poszukujemy Network Engineeer’a. Dołączając do zespołu wdrożysz się w bieżące projekty i międzynarodową organizację pracy pod okiem doświadczonego Inżyniera, a następnie będziesz miał możliwość pełnienia swoich obowiązków zdalnie.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach implementacji i transformacji infrastruktury sieciowej, w tym koordynacja projektów;
  • Projektowanie, konfiguracja oraz utrzymanie (w niewielkim zakresie) rozwiązań sieciowych w oparciu o różnorodne technologie sieciowe;
  • Udział w inicjatywach zorientowanych na rozwój globalnych standardów, polityk, narzędzi i środowisk zarządzania infrastrukturą IT;
  • Kontakt z Klientem (zewnętrznym i wewnętrznym), dostawcami oraz innymi zespołami w celu rozwiązywania pojawiających się problemów oraz dostarczania rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami Klienta;
  • Rozwój oraz utrzymanie dokumentacji technicznej;
  • Proponowanie usprawnień procesów i standardów korporacyjnych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku technicznym lub pokrewnym;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wsparciu technicznym/utrzymaniu infrastruktury sieciowej;
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrożeniach sieci będzie dużym atutem;
  • Praktyczna znajomość rozwiązań Cisco i Juniper (mile widziana znajomość sprzętu sieciowego także innych producentów);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z Klientem;
  • Samodzielność w działaniu, wysokie zdolności organizacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę zdalną;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szkolenia i program rozwojowy;
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karty My Benefit, ubezpieczenie na życie i wiele innych.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems