Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/02/2018.

Network Engineer (Cloud Services)

00-872 Warszawa, mazowieckie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta – producenta rozwiązań bezpieczeństwa sieci i lidera w swojej branży na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. Sieci, który dołączy do zespołu klienta odpowiadającego za wsparcie klientów korzystających z rozwiązania klienta. Rozwiązanie to jest usługą Cloud, a jego zadaniem jest ochrona antyspamowa poczty e-mail oraz zapewnienie bezpieczeństwa serwisów webowych. Zadaniem inżyniera jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania usługi i troubleshooting.

Opis stanowiska:

• Pełnienie roli Single Point of Contact dla kilku klientów z Europy

• Diagnozowanie problemów dotyczących użytkowania usługi (w tym ochrona anti-virus, anti-spam, data protection)

• Odpowiadanie na zgłoszenia klienta poprzez telefon, e-mail i chat

• Analiza incydentów, stałe poszerzanie swojej wiedzy, dzielenie się wiedzą z zespołem

• Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

Wymagania

Wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

• Doświadczenie jako IT support

• Bardzo dobra znajomość sieci i protokołów HTTP, SMTP, TCP/IP

• Znajomość środowiska Proxy, AD/Exchange, Windows Server oraz produktów bezpieczeństwa (Gateway, Firewalls ect.)

• Umiejętności diagnozowania usterek

• Zorientowanie na klienta i jego potrzeby

• Znajomość innego języka europejskiego będzie plusem

Oferujemy:

• Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole

• Bardzo dobre wynagrodzenie

• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do obiadów, szkolenia ect.)

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems