.Net Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów - firmy o charakterze R&D, do nowopowstającego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

.Net EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, inżynierii, matematyki lub dyscypliny naukowe
  • 3-5 lata doświadczenia w inżynierii oprogramowania
  • Znajomość technologii: WCF, WPF, .NET/C#, PRISM, LINQ, IoC / DI (Unity)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie (płatne w 70% przez pracodawcę)
  • Szkolenia zawodowe, warsztaty i konferencje
  • Świeże owoce i świeże soki
  • Śniadania piątkowe
  • Działania team builldingowe
  • Biuro w centrum miasta
  • Lekcje językowe
  • Parking rowerowy i prysznice w budynku
  • Przyjazny zespół
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.