.NET Developer

VLOG

Zielona Góra, lubuskie

VLOG

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twoje Zadania:

• Tworzenie i rozwijanie autorskiego oprogramowania firmy, w tym graficznych interfejsów użytkownika (GUI)

• Współpraca z zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo

• Analiza dostarczonych wymagań oraz dokumentowanie zmian funkcjonalnych w produktach firmy

• Udział w pracach zespołów developerskich w ramach metodyki Scrum

• Aktywne pozyskiwanie wiedzy specjalistycznej związanej z branżą

• Rozwijanie umiejętności z technologiami Microsoft.NET oraz umiejętności narzędziowych (MS Visual Studio).

Twoje umiejętności:

• Praktyczna znajomość technologii .NET Framework 3.5/4.5.2 i języka programowania C#

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty C#

• Znajomość środowiska VisualStudio 2013/2015

• Znajomość Windows Forms i technologii ASP.NET MVC

• Znajomość baz danych SQLServer/Oracle oraz języków SQL (T-SQL, PL/SQL)

• Mile widziana znajomość technologii WCF, REST, WPF, znajomość HTML, CSS, SPA (Single Page Application) oraz frameworki JavaScript (np. Angular JS, Ember.js)

• Mile widziana znajomość pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych (Nunit)

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

• Mile widziane wykształcenie o profilu informatycznym

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Komunikatywność

• Wysoka jakość, dokładność i terminowość w realizacji delegowanych zadań

• Zaangażowanie i dążenie do osiągania celów

• Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

• Chęć podnoszenia swoich umiejętności

Z Naszej strony Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Nowoczesny warsztat narzędziowy (Visual Studio 2015/ReSharper/.Net Developer Bundle)

• Udział w ciekawych projektach

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT branży e-commerce

• Współpracę z międzynarodowym zespołem działającym na rynkach światowych

• Świadczenia socjalne, tj. kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, Multisport, prywatna opieka medyczna

VLOG