Hays Poland

.NET Developer

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1148438

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław (zdalnie)
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Praca z klientem wewnętrznym, którym jest jedna z największych kancelarii prawych w Polsce
  • Uczestniczenie w całym cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Współpraca z zespołem (BA, PO i testerami)
  • Praca przy nowych projektach (90% - rozwój)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C# oraz .NET / .NET Core
  • Dobra znajomość ASP.NET Core Web API, REST, GIT
  • Bardzo dobra znajomość OOP, Clean Code, Wzorców Projektowych
  • Podstawowa znajomość T-SQL i MS SQL Server
  • Mile widziana znajomość: Angular 10, TypeScript, Messenging, RabbitMQ, Kubernetes, CQRS, Azure, SignalR

Oferujemy:

  • Ambitne projekty i nowoczesne technologie
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Rozwój w innych kierunkach (np. Fullstack, DevOps, DB)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland