Hays Poland

.NET Developer

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1124987

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: pierwszy kontrakt na co najmniej 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)
Stawka: 80-100 zł/h netto – w zależności od doświadczenia
Dostępność: od 24 czerwca
Godziny pracy: rozpoczęcie pracy o godz. 8-10, praca przez 8 h pn-pt
Metodologia: Agile
Zespół: 3-5 developerów w Polsce, kierownik projektu, analityk i architekt w Warszawie, tester i biznes definiujący wymagania anglojęzyczny z Niemiec

Opis projektu: Projekt dotyczy aplikacji desktopowej (w środowisku Windows) do zarządzania kryzysowego na statkach, która będzie przeznaczona na tablety. Aplikacja będzie rozszerzać stworzone środowisko zarządzania kryzysowego CommandX (Eurocommand). Całość zakłada stworzenie modułów: mapy taktycznej, komunikacji głosowej z użyciem radiotelefonów tetry oraz modułu monitoringu strażackich aparatów oddechowych.

Zadania:
  • Praca przy programowaniu aplikacji desktopowej
  • Implementacja zdefiniowanych w systemie youtrack (system do zarządzania zadaniami) funkcjonalności
  • Ścisła współpraca z testerami, analitykami, deweloperami
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonego kodu

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developer
  • Doświadczenie w programowaniu w języku w C#
  • Znajomość technologii .NET
  • Znajomość Entity Framework
  • Znajomość .NET WPF w stopniu co najmniej podstawowym
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych (Agile)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland