.Net Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszeg klienta, poszukujemy 4 .NET developerów (Junior-Regulare) do Wrocławskiej siedziby firmy.

Jeden wakat w Warszawie.

.Net DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .Net,
  • Minimum 30% czasu pracy na tworzenie nowego oprogramowania
  • zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań,
  • możliwość pracy przy kilku projektach w ciągu roku
  • współpracę z zespołem projektowym w trakcie realizacji projektów.

Wymagania:

  • minimum 1-2 lata w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,
  • bardzo dobrej znajomości technologii Microsoft ASP .Net / MVC / WCF  i TSQL (od MS SQL Server 2012 wzwyż)
  • znajomości technologii Microsoft .Net (C#) i metodologii UML,
  • komunikatywności
  • umiejętnośc pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, z przedłużeniem na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną dla całej rodziny,
  • jasną ścieżkę awansu,
  • atrakcyjny, kwartalny system premiowania.
  • dogodan lokalizacja
  • dla chętnych możliwośc relokacji i pracy w Warszawie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.