Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

.NET Developer

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy .NET Developera do projektu realizowanego w centrum R&D, gdzie tworzona jest nowoczesna platforma IoT. Jeśli chcesz rozwijać się w projekcie webowym a ponad to interesują Cię inteligentne systemy wyposażenia domu to oferta idealna dla Ciebie!

Główne zadania
• Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowej
• Tworzenie rozwiązań przy użyciu technologii firmy Microsoft (.NET, ASP.NET)
• Realizacja projektu z zakresu IoT- inteligentne wyposażenie domu
• Czynny udział w pracach zespołu projektowego
• Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
• Praca zgodnie z metodologią Agile

Oferujemy
• Długoterminową współpracę
• Realizowanie ciekawych projektów IoT i M2M
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Kartę Multisport
• Prywatną opiekę medyczną
• Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz bonus

Wymagania

Wymagania
• min. 2 –letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• Bardzo dobrą znajomość C#, Visual Studio, ASP.NET
• Bardzo dobra znajomość WPF
• Znajomość SQL, HTML oraz JavaScript
• Znajomość zasad SOLID
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy