Cyclad Sp. z o.o.

.NET Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój obecnych mikroserwisów napisanych w .NET
  • Optymalne dzielenie odpowiedzialności systemu na mikroserwisy
  • Zapewnienie warstwy uwierzytelniania i autoryzacji (API Gateway, JWT)
  • Zapewnienie przepływu zdarzeń między serwisami (RabbitMQ)

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji WEB’owych w technologiach PostgreSQL, MSSQL, ElasticSearch, .NET/.NET Core, RedisCache
  • Doświadczenie w budowaniu kolektorów danych w oparciu o PowerShell, Bash, Python, Syslog, Beats
  • Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi Azure, Docker, Kubernetes

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zgodą z preferencjami
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Pakiet opieki medycznej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną 1 dzień w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.