Core Services Sp. z o.o.
CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie do projektu w sektorze ubezpieczeń poszukujemy osoby na stanowisko:

.NET DEVELOPER

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii .NET
  • Przygotowanie narzędzi do automatyzacji wydruków masowych
  • Współpraca z Analitykami biznesowymi
  • Przeprowadzanie testów

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenie w programowaniu w .NET (1 – 2 lata)
  • Znajomość SQL
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość MVC 5, IoC/DI (StructureMap), FluentValidation, Typescript, Angu- larJS, WCF

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Współpraca z dużym zespołem projektowym, gdzie istnieje możliwość nauki od bardziej do- świadczonych kolegów
  • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach wraz z nauką nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.