.NET Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117842

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży informatycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa
Stawka: 80 - 100 zł / h netto

Projekt: Zespół zajmuje się systemem odpowiedzialnym za zbieranie danych w czasie rzeczywistym z pojazdów transportu publicznego i dostarczaniu tych informacji pasażerom oraz operatorom systemu.

Zadania:

  • Projektowanie i implementowanie nowych komponentów/serwisów
  • Dbanie o jakość dostarczanego rozwiązania – implementacja funkcjonalności i testów jednostkowych
  • Automatyzacja pracy ręcznej (automatyczne budowanie i uruchamianie testów jednostkowych, automatyzacja testów integracyjnych, narzędzia wspomagające testy ręczne)
  • Aktywna współpraca z zespołem

Wymagania:

  • C# .NET 4.5 (lub wyżej)
  • Umiejętność pisania złożonych zapytań SQL (mile widziana znajomość MS SQL)
  • Umiejętność pisania kodu bezpiecznego wielowątkowo
  • Umiejętność pracy z Visual Studio 2015-2017
  • Znajomość GIT lub SVN
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Technologie i narzędzia wykorzystywane w projekcie:

  • C#, Nunit, MS SQL, Redis, Masstransit (RabbitMQ), ReactiveExtensions, Topshelf, Entity Framework, WebAPI, WebSockets, AngularJS, HTML5, CSS, Machine Learning
  • Jira, Bamboo, Confluence, Crucible

Oferujemy:

  • Częściowa praca zdalna
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland