.NET Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1110901

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

.NET Developera

Lokalizacja: Warszawa / Poznań / Lublin
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy

Obowiązki:
  • Projekt jest realizowany dla klienta z branży lotniczej.
  • Wykonanie wielokomponentowego systemu służącego do monitorowania oraz analizy pracy silników. System ma za zadanie kolekcjonować i agregować dane wygenerowane podczas eksploatacji silników.
  • System jest budowany w oparciu o platformę Microsoft Azure
  • System wykorzystuje, m. in. web aplikacje, Service Fabric, Event Hub, SQL oraz SQL DW, CosmosDB.
  • Wymagania:
  • Dobra znajomość języka C#
  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio 2017
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość HTML5/JS/CSS3
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych w C# z wykorzystaniem bibliotek NUnit oraz Moq
  • Dobra znajomość technologii ASP.NET MVC oraz WebAPI
  • Znajomość koncepcji Dependency Injection oraz doświadczenie w korzystaniu z implementujących ją framework’ów
  • Znajomość T-SQL oraz Entity Framework.
  • Znajomość zasad SOLID, podstawowych wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodne porozumiewanie się z klientem

Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Znajomość środowiska Visual Studio Team Services
  • Znajomość biblioteki KendoUI
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych w JavaScript (Jasmine)
  • Doświadczenie w korzystaniu z komponentów Azure, m.in. Event Hub, Service Fabric, SQL DW.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland