.NET Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta, profesjonalnego dostawcy usług IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach .NET, ASP.NET, .NET MVC
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C# w środowisku ASP.NET (Entity Franework, .NET MVC)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania interfejsu aplikacji webowych: HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Znajomość SQL, TSQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość systemów wersjonowania (SVN)
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość eXpressApp Framework oraz kontrolek DevExpress oraz PlasticSCM
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy
  • Udział w ciekawym, wymagającym projekcie
  • Pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire