.NET - Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1088687

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla kilku naszych Klientów poszukujemy obecnie osób na stanowisko: C#/.NET Developer
Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: kontrakt B2B
Stawka: do negocjacji
Długość projektu: długofalowy
Opis stanowiska:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań
Wymagania:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w technologiach C#/.NET
  • Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
  • Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
  • Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
  • Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Co proponujemy?
  • Wynagrodzenie płatne w terminie 30 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B), umowy cywilnoprawne.
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland