.NET Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prestiżowej firmy z branży ubezpieczeniowej, szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

.NET DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie oraz rozwój kluczowych aplikacji biznesowych
  • Weryfikacja wymagań biznesowych
  • Określanie oraz stosowanie standardów
  • Tworzenie rozwiązań zgodnie z określonym poziomem jakości
  • Udział w procesie testowania stworzonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co jest dla nas ważne?

  • Powyżej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • C#
  • ASP.NET
  • WebForms/MVC
  • JavaScript
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne

Proponujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju kariery w międzynarodowej firmie
  • Dogodną lokalizację pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 10 000 - 14 000 PLN brutto
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ciekawy projekt z wykorzystaniem najnowszych technologii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.