.NET Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - prestiżowej, globalnej firmy konsultingowej, świadczącej usługi z zakresu nowoczesnych technologii poszukujemy osoby z doświadczeniem w technologii .NET.

Jeśli technologia .NET jest Ci bliska...
Jeśli szukasz firmy, w której rozwiniesz swoje programistyczne skrzydła...

Nie zwlekaj! Daj sobie szansę już dziś!

.NET DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Praca w metodologii Scrum
  • Tworzenie oprogramowania w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework, baza danych SQL Server
  • Tworzenie oraz wdrażanie innowacyjnej aplikacji internetowej dla międzynarodowej instytucji finansowej
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania
  • Proponowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania
  • Opracowanie nowych rozwiązań
  • Projektowanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami  klientów, jak i rozproszonych geograficznego użytkowników

Co jest dla nas ważne:

  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w środowisku Microsoft
  • Szukamy zarówno osób doświadczonych, jak i rozpoczynających swoją przygotę z programowaniem ( od 1 roku - 6 lat doświadczenia)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z sektora bankowego/finansowego

Korzyści dla Kandydata:

  • Praca w najnowszych technologiach, projekty na skalę międzynarodową
  • Jasno zdefiniowana ścieżka kariery
  • Szkolenia techniczne i certyfikacje
  • Umowa o pracę lub B2B, zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, stała, długoterminowa współpraca
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multisport
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Lokalizacja - centrum Warszawy

Osoby wstępnie zainteresowane zapraszam do aplikacji lub bezpośredniego kontaktu mailowego, bądź telefonicznego:
katarzyna.rzepka@hrk.eu, tel. +48 506 287 602

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.