Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta, belginskiego firmy z sektora bankowego, poszukujemy:

.Net Developera

Projekt dotyczący rozwoju nowej platformy FinTech budowanej w chmurze i uruchamianie jej na nowych rynkach.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Znajomość technologii:ASP.NET / MVC / AngularJs / SQL / CSS / C# / JavaScript/ HTML
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii .NET
  • Znajomość usług chmurowych MS Azuremile widziana
  • Znajomość.NET Core, ASP.NET Core and EF Core mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowy zespół)

Wykorzystywane narzędzia i metodyka:

Team City Cl,BitBucket, GIT, Target Process, Scrum

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie (Umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Finansowanie ścieżki certyfikacji Microsoft
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym, międzynarodowym zespołem
  • Ciekawe, kameralne szkolenia

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy