Oferta wyróżniona

.NET Developer

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz miał okazję:

  • Realizować różnorodne projekty dla klientów z sektora przemysłowego
  • Tworzyć oprogramowanie mające wpływ na produkty światowych liderów branży przemysłowej
  • Współpracować z zaangażowanymi specjalistami, lubiącymi swoją pracę i wspólne towarzystwo

Od Kandydatów oczekujemy :

  • Zaangażowanie i zapału do pracy
  • Minimum rok komercyjnego doświadcznia
  • Znajomości platformy .NET oraz języka programowania C#
  • Praktycznej znajomości technologii Winforms oraz WPF
  • Umiejętności projektowania i programowania aplikacji rozproszonych (WCF)
  • Znajomości wzorców projektowych i zasad nowoczesnego programowania obiektowego
  • Dodatkowym plusem będzie: znajomość języka programowania C++, doświadczenie w programowaniu procesów produkcyjnych, doświadczenie pracy w metodyce Scrum

Z naszej strony możesz liczyć na :

  • Różnorodne projekty o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w kursach i szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe)
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Nowoczesne biuro z wszystkimi niezbędnymi narzędziami pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy