Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE ZADANIA

  • Dobór oraz budowa innowacyjnych rozwiązań softwarowych dedykowanych dla Klientów biznesowych
  • Doskonalenie rozwiązań informatycznych istniejących w ofercie firmy
  • Współpraca z partnerami spółki w zakresie wytwarzania wspólnych innowacyjnych rozwiązań IT
  • Wytwarzanie i utrzymywanie aplikacji webowych dla Klientów
  • Wytwarzanie i utrzymywanie własnych aplikacji m.in. w oparciu o analizę trendów i zapotrzebowanie rynku
  • Testowanie wytworzonych funkcjonalności
  • Udział w prezentacjach rozwiązań
  • Poszukiwanie innowacyjności w obrębie działu
  • Badanie narzędzi informatycznych dedykowanych do tworzenia rozwiązań IT dla Klientów
  • Analiza innowacyjnych rozwiązań softwarowych na rynku
  • Wytwarzanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji obsługi

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu integracji systemów (określanie możliwości, zagrożeń i korzyści)
  • Dobra znajomość platformy .NET, języka C# oraz ASP.NET MVC,
  • Dobra znajomość ASP.NET Core będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka JavaScript zarówno w zastosowaniach frontendowych jak i backendowych,
  • Mile widziana znajomość Node.JS
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych w szczególności MS SQL oraz biblioteki Entity Framework,
  • Znajomość systemu Linux oraz zagadnień związanych z nie relacyjnymi bazami danych,
  • Znajomość frameworków umożliwiających budowanie aplikacji Single Page – angular, react, vue,
  • Znajomość integracji systemów (SOA, REST)
  • Mile widziana znajomość technologii mobilnych
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w czwartej pod względem wielkości sprzedaży firmie działającej na rynku IT
  • Możliwość pracy przy zaawansowanych projektach z obszaru IT dla międzynarodowych, prestiżowych Klientów
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenia na życie i inne)
  • Wprowadzenie na stanowisku pracy
  • Szkolenia miękkie
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Szkolenia z języka angielskiego
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Otwartość na kreatywność oraz innowacyjne podejście, pomysły
  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko centrum Poznania (Górczyn)

Prezentacja firmy

Komputronik Biznes oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych