.NET Developer

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnej oraz stabilnie działającej na rynku spożywczym marki, szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

.NET DeveloperMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie oraz rozwój kluczowych aplikacji biznesowych (webowych i desktopowych)
  • Weryfikacja wymagań biznesowych
  • Współpraca i wymiana informacji w ramach międzynarodowego zespołu projektowego
  • Określanie oraz stosowanie standardów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co jest dla nas ważne?

  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - Bardzo dobra znajomość:

- C#

- .Net Framework

- Visual Studio

- ASP.Net

- MVC

  • MIle widziana znajomość:

- Web API SOAP/REST

- HTML5

- CSS

- Javascript

- JSON

- jQuery

- Bootstrap

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne

Proponujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju kariery w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ciekawy projekt z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Współpracę z zagranicznymi oddziałami działającymi wewnątrz Grupy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.