.NET Developer

Dlaczego Euvic?

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.
Podstawowe informacje:

Wymagania:

  • Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET: w szczególności z wykorzystaniem .NET Core
  • Tworzenie dobrego, czystego oraz wydajnego kodu wykorzystując najlepsze praktyki
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
  • Umiejętność pisania procedur składowanych
  • Znajomość ORM (Entity Framework)
  • Znajomość IIS
  • Znajomość GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość NUnit (lub innych frameworków)
  • Znajomość HTML5/CSS3, JavaScript/TypeScript
  • Praktyczne doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Znajomość i wykorzystanie w praktyce CI/CD

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologii .NET
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Lokalizacja i naprawa błędów w oprogramowaniu
  • Współpraca z zespołem developerskim oraz z klientem
  • Współpraca z zespołem QA

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet)
  • Ciekawe wyjazdy zagraniczne
  • Lokalizacja
    Kraków
  • Liczba wakatów
    3
  • Minimalne doświadczenie
    Od 3 do 5 lat
  • Rodzaj umowy
    Na czas nieokreślony
  • Wymiar etatu
    Pełny etat
  • Wynagrodzenie
    Do uzgodnienia
  • Benefity
    Bogaty system benefitów
  • Work life balance
    Praca & chill
  • Szkolenia
    Dopasowane do twoich potrzeb