.Net Developer

Citycom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Citycom – zajmujemy się w outsourcingiem IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie poszukujemy:

Oczekiwania:

  • Min rok doświadczenia komercyjnego w programowaniu w .Net, ASP.Net, C#
  • Znajomość ASP.Net MVC
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętność szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:

  • Znajomość nHibernate, Entity Framework
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, JQuery
  • Znajomość HTML, CSS

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
  • Udział w ciekawych projektach dla największych klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet motywacyjny
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Prezentacja firmy

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management