Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

.Net Developer

Kraków, małopolskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, który tworzy aplikacje, będące podstawą dzisiejszego rozwoju telemedycyny w Polsce i Europie, poszukujemy .Net Developerów. Myślą przewodnią firmy jest integracja wszelkiego typu danych medycznych, aby móc udostępniać je online na dowolnym urządzeniu, dowolnemu specjaliście, w dowolnym miejscu. Na zespół składają się entuzjaści technologii IT, robotyki i biocybernetyki. Jego trzon stanowi grupa młodych naukowców, zaangażowanych w nowatorskie projekty działu R&D.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania opartego na platformie .NET
  • Kreowanie rozwiązań z zakresu architektury oprogramowania
  • Analiza wymagań produktowych
  • Testowanie zaimplementowanych rozwiązań
  • Automatyzacja testów
  • Dokumentacja wykonanych prac

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość platformy .NET i języka C#
  • Znajomość ASP.NET MVC
  • Znajomość tematyki wzorców projektowych użytecznych podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .net
  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Znajomość jednego z frameworków orm (Entity framework, nhibernate)
  • Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (git, mercurial)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i sql (ms sql, postgresql)
  • Znajomość tematyki testów jednostkowych
  • Znajomość jednego z frameworków testów jednostkowych (nunit, ms test, xunit)
  • Min. 3 lata doświadczenia
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy wymagań funkcjonalnych

Mile widziane:

  • Znajomość AngularJS lub React lub Knockout lub Aurelia
  • Znajomość Azure

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną w grupie Luxmed
  • Program Benefit Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów bezpośrednio w biurze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi
  • Możliwość pracy przy unikalnych i różnorodnych projektach

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy