Delivering Transformation. Together
Poszukujemy osoby na stanowisko:

.NET Developer

Jesteśmy europejskim liderem cyfrowej transformacji dostarczającym rozwiązania dla biznesu w skali globalnej.

Od 2016 roku rozwijamy dział Application Management odpowiedzialny za tworzenie i rozwój oprogramowania dla naszych partnerów na całym świecie.

Nasz team to grupa utalentowanych programistów pracujących w metodykach zwinnych AGILE. Rozwijamy projekty dla klientów z Europy zachodniej, krajów Benelux-u oraz krajów skandynawskich. Tworzymy rozwiązanie biznesowe z wykorzystaniem najnowszych technologii.

TWOJE ZADANIA:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych oraz desktopowych
  • Współpraca z klientem na wszystkich etapach tworzenia projektu oraz rozwoju oprogramowania – analiza oraz proaktywne działania: szukanie i wdrażanie najefektywniejszych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem oraz PO
  • Praca w metodyce Agile (SCRUM)

JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA MA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Popartą praktyką wiedzę z zakresu technologii Microsoft: C#, .NET Core, WebAPI, ASP.NET MVC, WCF, WPF etc.
  • Znajomość ORM (Entity Framework, NHibernate) or micro ORM (Dapper etc.)
  • Frontend-owe zacięcie – swobodnie poruszasz się w: Angular , React, Redux, HTML5, CSS3, TypeScript, SASS etc.
  • Programowanie obiektowe oraz dobrą znajomość wzorców projektowych w pałym palcu
  • Doświadczenie w pracy lub zainteresowanie pracą w metodyce Scrum (TDD, Continuous Integration)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • Do tego jesteś Team Playerem chcącym rozwijać się w niezależnym i kreatywnym zespole

MILE WIDZIANE:

  • Wyższe wykształcenie w IT
  • Zainteresowanie zagadnieniami: TDD, ATDD, BDD, Clean Code, itp.
  • Znajomość dobrych praktyk ( SOLID, ect.)
  • Doświadczenie w pracy z chmurą – Azure
  • Znajomość CMS takich jak: Umbraco lub EpiServer
  • Doświadczenie w pracy z SQL (MS SQL Server ) oraz bazami danych NoSQL (documentDB, MongoDB)

OFERUJEMY:

  • Pełen etat: UoP / B2B
  • Atrakcyjne warunki finansowe – adekwatne do doświadczenia oraz kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną, Kartę MultiSport oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka
  • Elastyczny czas pracy
  • Rozwój zawodowy: szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, certyfikacje oraz udział w konferencjach
  • Kursy języków obcych
  • Możliwość pracy zdalnej: 1-2 dni ( po okresie próbnym)
  • Pracę w dynamicznie rozwijających się projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Fajny team oraz miłą atmosferę
Chcesz poznać nas lepiej?
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.soprasteria.pl
i profil na FB https://www.facebook.com/SoprasteriaPolska