Opensky Data Systems Limited Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącą marką na Irlandzkim rynku IT. Oprogramowanie, które tworzymy od 2004 roku, odgrywa kluczową rolę w cyfryzacji usług publicznych w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii i stało się ono częścią codziennego życia dla obywateli obu tych państw. W związku z pozyskaniem nowych kontraktów, poszukujemy osób na stanowisko:

.NET Developer

Miejsce pracy: Katowice
O firmie:
W Polsce działamy od 2009 roku, posiadamy biura w Katowicach i Poznaniu, a nasza siedziba główna mieści się w Naas - Irlandia. Dostarczamy nowoczesnych rozwiązań, głównie aplikacje LOB i systemy klasy enterprise, dla branż takich jak: transport, opieka zdrowotna, ochrona środowiska, planistyka/urbanistyka (Digital Services), a także sektor finansowy i organizacje non profit. Na co dzień pracujemy w Scrumie, z wykorzystaniem pryncypiów metody Kanban.

Kogo szukamy:

Kreatywnego .NET Developera, który jest pasjonatem nowych technologii, opartych głównie na .NET Framework/.NET Core, MSSQL server oraz AngularJS i ReactJS.

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu i tworzeniu aplikacji webowych
  • stosowanie dobrych praktyk i wzorców projektowych
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu
  • regularne Code Review
  • uczestnictwo w spotkaniach Scrumowych

Czego oczekujemy:

  • min. 2 - letniego doświadczenia na stanowisku .NET Developera
  • doświadczenia przy tworzeniu systemów webowych
  • doświadczenie we frameworkach JavaScriptowych będzie dużym atutem
  • samodzielności i umiejetności troubleshootingu
  • kreatywności, łatwości przyswajania wiedzy oraz chęci rozwoju
  • wykształcenia wyższego informatycznego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Wymagane technologie:

ASP.NET MVC C# MSSQL WCF WebAPI SOA Entity Framework GIT/Bitbucket

Mile widziane:

WCF AngularJS ReactJS Twitter Bootstrap .NET Core Microservices TeamCity Jira/Confluence Azure