Cyclad Sp. z o.o.

.Net Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Automatyka przemysłowa, robotyka
  • Typ projektu: Software development
  • Godziny pracy: Elastyczne
  • Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu
  • Wynagrodzenie: 600-800 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych rozwiązań dla Klientów oraz wpływ na dobór technologii
  • Nadzór nad powstającym produktem
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET
  • Doświadczenie w .NET CORE 2 WCF LINQ
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
  • Doświadczenie TDD i zwinnych metodykach będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Informatyka lub pokrewne)

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.