.Net Developer

Devire

Gdańsk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdańsk

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy Developera, który chce poznać architekturę systemów bankowych i mechanizy integracji między nimi, a przede wszystkim chce wziąć udział w ciekawych i rozpoznawalnych projekatch.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów ;
  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych;
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania obiektowego;
  • Znajomość języka ;
  • Znajomość platformy lub chęć jej poznania;
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy projektach webowych;
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych;
  • Znajomość jednego z silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle;
  • Znajomość modelu "Domain Driven Design";
  • Znajmość JavaScript.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach z sektora bankowości m.in systemy kredytowe, systemy antyfaudowe;
  • Pracę w metodyce zwinnej;
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania;
  • Umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, dostęp do platformy PluralSight, dofinanowanie do rodzinnych wyjazdów zagranicznych, owocowe środy.
Devire Devire Devire Devire