Hays Poland

.NET Developer

Bydgoszcz
Bydgoszcz
NR REF.: 1119965

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz/ Gdańsk/ Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy+
Stawka: 75-105 zł / h netto

Zadania:
• Wytwarzanie aplikacji w technologii .NET
• Rozwój aplikacji desktopowych oraz webowych
• Czynny udział w pracach zespołów projektowych

Wymagania:
• Dobra znajomość języka C#
• Dobra znajomość technologii WPF
• Znajomość MS SQL Server oraz Entity Framework
• Znajomość zasad SOLID, podstawowych wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej
• Mile widziane znajomość frameworka Angular

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland