Sii Sp. z o.o.

.NET Developer

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Bydgoszcz
171004-1D3DD
Zadania
  • prace programistyczne przy migracji aplikacji (.NET 2.0, .NET 4.6, MS SQL2005, MS SQL2016)
  • prace projektowo-programistyczne w ciekawych projektach wewnętrznych w sektorze bankowym
  • udział w analizie wymagań, tworzenie dokumentacji technicznej i użytkownika, testy autorskie.
Pożądany profil
  • min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w C# (Visual Studio .NET, WinForms, WPF, ASP.NET)
  • znajomość technologii webowych (WebService, HTML)
  • znajomość SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MS SQL)
  • znajomość dobrych praktyk, czystość kodu, wzorce projektowe
  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki, kierunków pokrewnych lub w trakcie studiów (ostatni rok)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach dla sektora bankowego,
  • znajomość narzędzi Maven, Jenkins, SoapUI
Oferujemy

Benefity:

  • prywatną opiekę medyczną, program kafeteryjny (karta Mulitsport, vouchery do kina, teatru, karty Empik), ubezpieczenie grupowe
  • gwarancję ciągłości zatrudnienia wraz z możliwością zmiany projektu
  • wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • pracę stacjonarną w siedzibie Klienta w Bydgoszczy

Rozwój:

  • konferencje technologiczne, np. Get.Net; warsztaty i szkolenia oraz współpracę z lokalnymi grupami technicznymi
  • prenumeratę magazynu "Programista"
  • dostęp do lokalnej biblioteki oddziałowej
  • kurs języka angielskiego

Inne:

  • mnóstwo imprez integracyjnych, np. Piwne Czwartki, Bal karnawałowy, piknik rodzinny​
  • grupy zainteresowań, np. planszówki, bieganie, piłka nożna, fotografia
  • pracę w pokojach projektowych
  • świetną atmosferę pracy, za którą otrzymujemy nagrody - "Great Place to work in Poland".

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie